2024-yil 10-may kuni Toshkent kimyo-texnologiya instituti va Artel innovatsion o‘quv markazining ma’sul xodimlari bilan birgalikda uchrashuv bo‘lib o‘tdi. Unda Toshkent kimyo-texnologiya instituti rektori Usmonov Botir Shukurillayevich, Korxonalar va ta’lim muassasalari bilan ishlash bo'yicha prorektori Shernayev Anvar Normamatovich, Marketing, amaliyot va professional ta’lim bo‘limi boshlig‘i Mirkomilov Abduraxmon, Texnologik mashina va jihozlari kafedra mudiri Xakimova Gulnoza hamda Artel innovatsion o‘quv markazining o‘quv ishlari bo‘yicha direktor o‘rinbosari Mamaraximov Xamza Mamajanovich va umumiy ishlar bo‘yicha direktor Isakov G‘ayrat Usmonovichlar qatnashdilar.
Uchrashuvda talabalarini amaliyotlarga jalb etish va ishga joylashtirish masalasi hamda Dual ta’limni yo‘lga qo‘yish muhokama qilindi.
Hurmatli talabalar Artel korxonasiga ishga kirish istagi bo‘lsa Marketing, amaliyot va professional ta’lim bo‘limiga murojat qilishingiz mumkin!

10 мая 2024 года состоялась встреча с ответственными сотрудниками Ташкентского химико-технологического института и инновационного учебного центра «Артель». В нем выступили ректор Ташкентского химико-технологического института Усманов Ботир Шукуриллаевич, проректор по работе с предприятиями и учебными заведениями Шернаев Анвар Нормаматович, заведующий отделом маркетинга, практики и профессионального образования Миркомилов Абдурахмон, заведующий кафедрой технологических машин. и оборудование приняли участие Хакимова Гульноза и заместитель директора инновационного образовательного центра «Артель» по воспитательной работе Мамарахимов Хамза Мамаджанович и директор по общим вопросам Исаков Гайрат Усмонович.
На встрече обсуждался вопрос привлечения студентов к стажировке и трудоустройству, а также установления дуального образования.
Уважаемые студенты, если вы хотите устроиться на работу на предприятие «Артель», вы можете обратиться на кафедру маркетинга, практики и профессионального образования!