2024-yil 10-may kuni Toshkent kimyo-texnologiya instituti va Artel innovatsion o‘quv markazining ma’sul xodimlari bilan birgalikda uchrashuv bo‘lib o‘tdi. Unda Toshkent kimyo-texnologiya instituti rektori Usmonov Botir Shukurillayevich, Korxonalar va ta’lim muassasalari bilan ishlash bo'yicha prorektori Shernayev Anvar Normamatovich, Marketing, amaliyot va professional ta’lim bo‘limi boshlig‘i Mirkomilov Abduraxmon, Texnologik mashina va jihozlari kafedra mudiri Xakimova Gulnoza hamda Artel innovatsion o‘quv markazining o‘quv ishlari bo‘yicha direktor o‘rinbosari Mamaraximov Xamza Mamajanovich va umumiy ishlar bo‘yicha direktor Isakov G‘ayrat Usmonovichlar qatnashdilar.
Uchrashuvda talabalarini amaliyotlarga jalb etish va ishga joylashtirish masalasi hamda Dual ta’limni yo‘lga qo‘yish muhokama qilindi.
Hurmatli talabalar Artel korxonasiga ishga kirish istagi bo‘lsa Marketing, amaliyot va professional ta’lim bo‘limiga murojat qilishingiz mumkin!

On May 10, 2024, a meeting was held with the responsible staff of the Tashkent Institute of Chemical Technology and the Artel innovative training center. In it, rector of the Tashkent Institute of Chemical Technology Usmanov Botir Shukurillaevich, vice-rector for work with enterprises and educational institutions Shernayev Anvar Normamatovich, head of the department of marketing, practice and professional education Mirkomilov Abdurakhmon, head of the department of technological machines and equipment. Khakimova Gulnoza and Artel innovative educational center deputy director for educational affairs Mamarakhimov Khamza Mamajanovich and director for general affairs Isakov Gayrat Usmonovich participated.
At the meeting, the issue of involving students in internships and employment, as well as the establishment of Dual education, was discussed.
Dear students, if you want to get a job at the Artel enterprise, you can contact the Department of Marketing, Practice and Professional Education!