Toshkent kimyo-texnologiya instituti O'zbekiston Yoshlar ittifoqi boshlang'ich tashkiloti tomonidan yangi tahrirdagi Oʻzbekiston Respublikasi Konstitutsiyasining mazmun va mohiyatini keng targʻib qilish maqsadida “Konstitutsiya bilimdoni” deb nomlangan "Zakovat" intellektual oʻyini tashkil etildi.
Qiziqarli va bahslarga boy bo'lib o'tgan "Zakovat intellektual o'yini"da g'olib jamoalar aniqlanib diplom bilan taqdirlandi.
Demak, g'olib jamoalar bilan tanishing:
1-o'rin "Sensatsiya" Jamoasi
2-o'rin "Alkimyogar" Jamoasi
2-o'rin "KIF" Jamoasi
3-o'rin "MSM" Jamoasi
G'olib bo'lgan jamoalarga institut jamoasi nomidan kelajakdagi o'qishlarida va boshlanajak ishlarida omad va zafarlar tilab qolamiz

The Tashkent Institute of Chemical Technology, a primary organization of the Youth Union of Uzbekistan, organized an intellectual game called "Knowledge of the Constitution" in order to widely promote the content and essence of the new edition of the Constitution of the Republic of Uzbekistan.
In the interesting and controversial "Intellectual Game of Intelligence", the winning teams were determined and awarded with diplomas.
So, get to know the winning teams:
1st place "Sensation" Team
2nd place "Alchemist" Team
2nd place "KIF" Team
3rd place "MSM" Team
On behalf of the institute team, we wish the winning teams success and victories in their future studies and future endeavors