Toshkent kimyo-texnologiya institutida yoshlarning takliflarini oʻrganishga qaratilgan uchrashuv bo'lib o'tdi.
2025-yilning 27-yanvar sanasida Toshkent kimyo-texnologiya institutiga Yoshlar ishlari agentligining vakillari tashrif buyurdi. Tashrif doirasida yoshlarning takliflarini oʻrganishga qaratilgan uchrashuv bo'lib o'tdi.
Ushbu uchrashuvda talabalarning bo'sh vaqtlarini mazmunli tashkil etish, ularni iqtidorlarini namoyon etishlari uchun zarur shart-sharoitlar yaratish hamda maqsadli rag'batlantirish mehanizmlari bo'yicha taklif mulohazalari tinglandi.

A meeting was held at the Tashkent Institute of Chemical Technology to explore the proposals of young people.
On January 27, 2025, representatives of the Youth Affairs Agency visited the Tashkent Institute of Chemical Technology. As part of the visit, a meeting was held to study the proposals of young people. At this meeting, suggestions were heard on the meaningful organization of students' free time, the creation of the necessary conditions for their manifestation of their talents, and mechanisms for targeted stimulation.