Toshkent kimyo-texnologiya institutida «UMIDLI KIMYOGARLAR-2024» XXXIII yosh olimlarining respublika ilmiy-texnikaviy konferensiyasi ochilish marosimi bo'lib o'tdi.
2024-yilning 24-25-aprel kunlari Toshkent kimyo-texnologiya institutida «UMIDLI KIMYOGARLAR-2024» XXXIII yosh olimlarining respublika ilmiy-texnikaviy konferensiyasi bo'lib o'tmoqda. Bugun konferensiyaning ochilish marosimi bo'lib o'tdi. Unda institut rahbariyati, professor o'qituvchilar, xorijiy mehmonlar hamda iqtidorli talaba-yoshlar ishtirok etishdi.
Konferensiya davomida tashrif buyurgan mehmonlar ushbu konferensiyada ishtirok etayotgan barcha yosh olimlarga muvoffaqiyat tiladilar. Shundan so'ng ishtirokchilar o'zlarining ma'ruzalari bilan davom ettirdilar.

В Ташкентском химико-технологическом институте состоялась церемония открытия XXXIII республиканской научно-технической конференции молодых учёных «НАДЕЖДНЫЕ ХИМИКИ-2024».
24-25 апреля 2024 года в Ташкентском химико-технологическом институте проходит XXXIII республиканская научно-техническая конференция молодых учёных «НАДЕЖДНЫЕ ХИМИКИ-2024». Сегодня состоялась церемония открытия конференции. В нем приняли участие руководство института, профессора и преподаватели, зарубежные гости и талантливые студенты.
Гости, посетившие конференцию, желают успехов всем молодым ученым, участвующим в конференции. После этого участники продолжили свои лекции.