Talabalar bilan ishlash bo‘limi
“Talabalar bilan ishlash bo‘limi” Toshkent kimyo-texnologiya instituti o‘quv faoliyatini boshqarish bo‘yicha tarkibiy bo‘linma bo‘lib, oliy ta’lim muassasasi fakultetlari talabalarini akademik transkript, talabalik guvohnomasi, kontrakt to‘lovi bilan ta’minlaydi. argos.uz saytidan bitiruvchilarga diplom (dublikat) berish va diplom tasdig‘ini olish jarayonlari bilan bog‘liq shartnoma va boshqa hujjatlar va ma’lumotlar, shuningdek, ishlarni tashkil etish, bundan tashqari, talabalarga maslahat va ularni qiziqtirgan savollarga javoblar beradi.
Institutda talabalar bilan ishlash tizimini samarali tashkil etish, xizmat ko‘rsatish sifati, tezkorligi va shaffofligini ta’minlash, talabalarni diplom (dublikat), ilmiy attestat, talabalik guvohnomasi, to‘lov shartnomalari va boshqa ma’lumotlar bilan ta’minlash jarayonini samarali tashkil etish va nazorat qilish; savollarga javoblar, shuningdek, ularning muammolarini hal qilishda yordam berish.
Esanboyev Faxriyor Isomiddinovich | tkti.uz
• Esanboyev Faxriyor Isomiddinovich
• tbib@tkti.uz
• (+998) 71-244-79-34
• (+998) 99-593-02-27
Talabalar bilan ishlash tizimini samarali tashkil etish, xizmatlar sifati, tezlik va oshkoralikni taʼminlash;
talabaning diplomi (dublikati), akademik transkript, talaba guvohnomasi;
To‘lov shartnomasi va boshqa sertifikatlar uchun hujjatlarni topshirish jarayonini samarali tashkil etish va nazorat qilish;
Talabalarga yordam va ko‘mak, qiziqtirgan savollarga javoblar, paydo bo‘layotgan muammolarni hal qilish;

Department of work with students
“Department for work with students” is a structural unit for the management of academic activities and the office of the registrar of the Tashkent Institute of Chemical Technology, provides students of faculties of a higher educational institution with an academic transcript, student ID, contract payment agreement and other documents and information, as well as the organization of work, related to the process of issuing diplomas (duplicates) to graduates and receiving confirmation of diplomas from argos.uz, moreover, provides consultation to students and answers to questions they ask.
Effective organization of a system of work with students at the Institute, ensuring quality, speed and transparency of services, effective organization and control of the process of providing students with diplomas (duplicates), academic certificates, student IDs, payment agreements and other information, answers to questions, as well as assistance in solving their problems.
Esanboyev Faxriyor Isomiddinovich | tkti.uz
• Esanboyev Faxriyor Isomiddinovich
• tbib@tkti.uz
• (+998) 71-244-79-34
• (+998) 99-593-02-27
Effective organization of the system of working with students, ensuring the quality, speed and transparency of services provided;
Issuing students' diplomas(duplicate), academic transcript, student ID cards;
Effective organization and control of the process of submitting documents for payment agreements and other certificates;
Providing support for students, answering questions of their interest, helping to solve their problems;